Huzurlu Bir Tatil İçin Cebeci Tatil Köyü!

Güneşin sıcak yüzü bugünlerde daha hissedilir oldu. Tatil planınız bu yıl nasıl olacak? İstanbul’dan çok uzaklaşmak istemiyor musunuz? O zaman size iyi bir önerimiz var; Cebeci tatil köyü size göz kırpıyor!

Plaj ve deniz harika!
Mavi bayraklı plajı, yemyeşil doğası ve uygun tatil fiyatları ile tatiliniz artık daha güzel olacak. İstanbula 160 km mesafede ulaşımı kolay ve ekonomik. Aynı gün evinizden çıkıp denizle buluşmak mümkün. Yeme-içme fiyatları Türkiye ortalamasının altında. Cebeci otel ve pansiyonları çeşitli fiyat ve konfor alanları sunmakta. Deniz oldukça temiz. Kumsal yüzmek, güneşlenmek ve spor yapmak için harika. Çıplak ayakla denize girmek çok huzurlu. Çünkü deniz kestanesi illeti bu sularda yok. Güneş gün batımında kumsalın karşısından denize girerek kayboluyor. Bulutlardaki kızıllık resimlerde gördükleriniz gibi, rengarenk. Deniz suyu oldukça az tuzlu, sürekli tatlı su duşuna gerek yok. Tekne kalabalığı ve gürültüsü yo denecek kadar az. Sıcaklık oldukça makul ve güneşlenmek daha keyifli, lakin uzun zaman güneşte kalsanızda Akdeniz gibi kavrulmuyorsunuz.

Klimasız uyumak mümkün!

Geceleri klima gerektirmeyen bir iklim. Gece hayatı çok yoğun değil. Akşam kalabalık vakitlice el ayak çekiyor. Gökyüzünde yıldızları tek tek sayabilirsiniz. Dalga sesleri yoga seansı kadar huzur verici. Sabah horoz sesleri uyanmak ise köy hayatı kıvamında.

Huzuru verici şeyleri saymak mümkünse eğer Cebeci tatilde çoğunu sizlere vaadediyor. Bu yıl kendinize bir iyilik yapın ve Cebeci kumsalında uzun bir yürüyüş yapın. Güzel bir balık menüsü ile günbatımı eşliğinde akşam yemeği yiyin. Güzel bir kahve için. Tatil bu demek değil mi zaten?

Sesiz bir tatil için hayalinizde Cebeci’ye bir yer açın!

Yazı ve fotoğraflar: İsmail Atalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir